/    /    /    /    /  

Taoasis Eukalyptus bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: NATRUE, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
114
ks
Bez DPH 99 Kč

Taoasis Eukalyptus bio 5 ml

Prudce svěží vůně eukalyptového éterického oleje od firmy Taoasis provoní celý váš domov, pročistí ovzduší a zneutralizuje nežádoucí zápach. Vůně eukalyptu je taktéž vynikající při nachlazení na ucpané nosní dutiny. Navíc podporuje soustředění a posiluje paměť. Výborně se tak hodí všem duševně pracujícím i studentům během učení na zkoušky.

Při vnější aplikaci na pokožku napomáhá urychlovat hojení ran a je vhodný i jako lokální dezinfekce na zanícené pupínky. Působí také jako přírodní repelent, jeho vůně zahání komáry, mouchy a další obtížný hmyz na ústup. Můžete s ním ochránit jak vaši domácnost, tak si jej vzít s sebou do přírody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Taoasis Eukalyptus bio 5 ml

Prenikavo svieža vôňa eukalyptového éterického oleja od firmy Taoasis rozvonia celý váš domov, prečistí ovzdušie a zneutralizuje nežiaduci zápach. Vôňa eukalyptu je taktiež vynikajúca pri nachladnutí na upchaté nosné dutiny. Navyše podporuje sústredenie a posilňuje pamäť. Výborne sa tak hodí všetkým duševne pracujúcim a študentom počas učenia sa na skúšky.

Pri vonkajšej aplikácii na pokožku napomáha urýchľovať hojenie rán a je vhodný aj ako lokálna dezinfekcia na zapálené vyrážky. Pôsobí tiež ako prírodný repelent, jeho vôňa zaháňa komáre, muchy a ďalší otravný hmyz na ústup. Môžete s ním ochrániť vašu domácnosť alebo si ho vziať so sebou do prírody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eucalyptus Globulus Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/