Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Herba Medica Bronchal

Herba Medica Bronchal

Původní cena: 319 Kč

Bronchal je vhodný doplněk pro všechny osoby žijící ve znečištěném prostředí. Obsažený heřmánek pomáhá tonizovat dýchací cesty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Broncha Herba Medica je  vhodný doplněk pro všechny osoby žijící a pracující ve znečištěném prostředí. Obsahuje kombinaci několika bylinek, které jsou obohacené o lněné seminko.

Díky obsahu heřmánku pomáhá tonizovat dýchací cesty a podporuje jejich přirozenou průchodnost. Heřmánek přispívá k normální činnost celého dýchacího ústrojí a pozitivně ovlivňuje imunitu. V tomto potravinovém doplňku je kombinován s lékořicí, zázvorem a bazalkou. Zázvor přispívá k optimalizaci trávicích a vylučovacích funkcí, bazalka má příznivý vliv na respirační ústrojí a napomáhá udržení jeho normálního stavu.

Dávkování: Dospělí užívají 2 tablety třikrát denně, při chronických stavech 1-2 tablety třikrát denně, ke zlepšení funkce sliznice dýchacího traktu 1 tableta dvakrát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?