Herba Medica Bronchal

Herba Medica Bronchal

  • Značka: Herba Medica
  • Balení: 100 tablet, 50 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 290 Kč

Broncha Herba Medica je vynikající preventivní prostředek pro všechny osoby žijící a pracující ve znečištěném prostředí. Je také vhodný pro kuřáky, čistí sliznice dychácích cest, a tím zmírňuje eventualní narušení sliznice při vniknutí infekce do dýchácího traktu.

Tento bylinný preparát je vhodný také při akutních stavech, jako jsou angíny, chřipky či záněty vedlejších dutin nosních. Pozitivně ovlivňuje sliznici dychácich cest také u senné rýmy a dalších alergií, například na pyly.

Obsažené sušené bylinky bazalka, zázvor, heřmánek a lékořice mají silný antibakteriální efekt, který pomáhá jak při akutním onemocnění, tak i lidem s chronickými potížemi. Kombinace účinných látek napomáhá snadnějšímu odkašlávání, snižuje otok sliznice a zabraňuje tvorbě hlenu.

Dávkování: Dospělí užívají 2 tablety třikrát denně, při chronických stavech 1- 2 tablety třikrát denně, ke zlepšení funkce sliznice dýchacího traktu 1 tableta dvakrát denně.

Upozornění: Potravinový doplněk není určen pro děti.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bazalka pravá, Zázvor, Heřmánek pravý, Lékořice Lysá, Trnovec kristův, Lněné semínko, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý

Obal: plastový

Příznivé účinky: posílení imunity

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.