Energy Vitaflorin, kapsle 90 ks

Energy Vitaflorin, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 405 Kč

Bioinformační přípravek Vitaflorin z rostlinných výtažků obsahuje vyváženou směs důležitých vitaminů a minerálů. Pomáhá upevnit zdraví a posílit tělo, podporuje odolnost vůči infekčním nemocem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioaktivní přípravek Energy Vitaflorin je přírodním doplňkem stravy vhodným ke každodenní péči o dobrý zdravotní stav organismu. Díky vyváženému složení z rostlinných a bylinných extraktů dodává tělu množství potřebných bioaktivních látek, jakou jsou vitaminy, minerály a stopové prvky, jež napomáhají upevnit zdraví a posílit vaše tělo.

Vitaflorin obsahuje výtažek z rakytníku řešetlákového, jež je známý díky svému vysokému obsahu vitaminu C, kterého je v něm mnohem více, než v citrusových plodech. Spolu s dalšími vitaminy A, D, K a B komplexem je ideální pro podporu odolnosti vůči infekčním onemocněním, obzvláště v namáhavých obdobích a při změnách počasí.

Velké množství širokého spektra vitaminů obsahuje taktéž granátovník, jehož extrakt je součástí složení přípravku. Kromě těchto složek nezbytných pro správnou funkci organismu v něm můžeme najít také minerály a řadu aminokyselin. Spolu s mateří kašičkou a přírodním výtažkem z klanoprašky čínské je Vitaflorin skvělým preparátem pro upevnění celkového zdravotního stavu, podporu přirozeného metabolismu a posílení obranyschopnosti.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.