/    /    /    /  

Energy Korolen 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Bolest hlavy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
461
ks
Bez DPH 401 Kč

Energy Korolen 30 ml

Bioinformační přípravek Korolen Energy se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních mezioborových poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Působí také na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. 

Díky vyvážené směsi rostlinných výtažků napomáhá příznivě ovlivnit stavy snížené energie a dlouhodobé únavy. Složení z přírodních extraktů podporuje regionální prokrvení, a tím má pozitivní vliv na správnou funkci důležitých orgánů, jako je mozek, srdce či ledviny. Působí podpůrně také na trávicí systém, především tenké střevo a onemocnění s ním spojená. Napomáhá také zvýšit přirozenou obranyschopnost a pomocí vysokého obsahu antioxidantů působí proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí a volným radikálům. 

Prokrvovací a regenerační účinky rostlin podporují správnou funkci centrálního nervového systému a eliminují projevy stárnutí organismu. Korolen je vhodným doplňkem při prevencí cévních příhod jako jsou mozková mrtvice, infarkt myokardu, ateroskleróza či poruchy periferního prokrvení. Pomáhá při zvýšené hladině cholesterolu v krvi, nervových poruchách a epilepsii, stresu a psychických poruchách, nespavosti a pro celkové zklidnění a tělesnou pohodu. 

Chrání srdce i cévy

Bioinformační přípravek Korolen postihuje oblast, která je v dnešní době nejvíce postižena a namáhána - kardiovaskulární systém. Nemoci srdce a cév jsou vůbec nejčastější příčinou úmrtí a s moderním životním stylem se týkají čím dál tím větší procentuální části populace. Spolu se zdravým jídlem a cvičením je vhodné zařadit také preparáty, které tuto oblast chrání a posilují.

Proti únavě i stresu

S touto dobou je spojené také vysoké množství stresu, které může vést až k různým chronickým potížím, jako jsou úporné bolesti zad, migrény, nespavost či nechutenství. Korolen pomáhá celkově ustanovit novou rovnováhu v organismu a mobilizovat jeho energetické zásoby. Působí při dlouhodobé únavě a podporuje regeneraci těla i mysli.

Posílení mikrocirkulace

Korolen působí podpůrnými účinky na cévní systém a díky tomu celkově stimuluje prokrvení. Mikrocirkulace má velký význam při rozvádění kyslíku a živin zejména v důležitých orgánech, jako je mozek či ledviny. Korolen díky tomu podporuje jejich činnost a je vhodným doplňkem stravy například při infarktu, cévní mozkové příhodě či ateroskleróze.

Dlouhodobá revitalizace

Korolen využívá poznatků mnoha věd, jako je psychotronika, fytoterapie či krystalterapie. Ovlivňuje různé dráhy v organismu, zejména pak dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů a spojnici dráhy tenkého střeva. Harmonizuje metabolické pochody ve vašem těle a má účinek také na psychiku. Podporuje celkové zklidnění a revitalizaci organismu.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Energy Korolen 30 ml

Bioinformačný prípravok Korolen Energy so širokospektrálnym regeneračných účinkom je vyrobený podľa moderných medziodborových poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštaloterapie a biorezonancie. Ovpyvňuje predovšetkým dráhu srdca, osrdcovníka, troch ohrievačov, sleziny a riadiacu dráhu. Pôsobí tiež na spojnicu dráhy tenkého čreva, na jej bočnú vetvu a šľachosvalovú dráhu pľúc.

Vďaka vyváženej zmesi rastlinných výťažkov napomáha priaznivo ovplyvniť stavy zníženej energie a dlhodobej únavy. Zloženie prírodných extraktov podporuje regionálne prekrvenie, a tým má pozitívny vplyv na správnu funkciu dôležitých orgánov, ako je mozog, srdce či obličky. Pôsobí podporne takisto na tráviaci systém, predovšetkým tenké črevo a ochorenia s ním spojené. Napomáha tiež zvýšiť prirodzenú obranyschopnosť a pomocou vysokého obsahu antioxidantov pôsobí proti škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia a voľným radikálom.

Prekrvovacie a regeneračné účinky rastlín podporujú správnu funkciu centrálneho nervového systému a eliminujú prejavy starnutia organizmu. Korolen je vhodným doplnkom pri prevencii cievnych príhod ako sú mozgová mŕtvica, infarkt myokardu, ateroskleróza či poruchy periférneho prekrvenia. Pomáha pri zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, nervových poruchách a epilepsii, strese a psychických poruchách, nespavosti a celkovému upokojeniu a telesnej pohode.

Chráni srdce a cievy

Bioinformačný prípravok Korolen zaberá oblasť, ktorá je v dnešnej dobe najviac postihnutá a namáhaná - kardiovaskulárny systém. Choroby srdca a ciev sú vôbec najčastejšou príčinou úmrtí a s moderným životným štýlom sa týkajú čím ďalej tým väčšej percentuálnej časti populácie. Spolu so zdravým jedlom a cvičením je vhodné zaradiť také preparáty, ktoré túto oblasť chránia a posilňujú.

Proti únave i stresu

S toutou dobou je takisto spojené vysoké množstvo stresu, ktoré môže viesť až k rôznym chronickým ťažkostiam, ako sú úporné bolesti chrbtice, migrény, nespavosť, či nechutenstvo. Korolen pomáha celkovo ustanoviť novú rovnováhu v organizme a mobilizovať jeho energetické zásoby. Pôsobí pri dlhodobej únave a podporuje regeneráciu tela a mysle.

Posilnenie mikrocirkulácie

Korolen pôsobí podpornými účinkami na cievny systém a vďaka tomu celkovo stimuluje prekrvenie. Mikrocirkulácia má veľký význam pri rozvádzaní kyslíka a živín najmä v dôležitých orgánoch, ako je mozog či obličky. Korolen vďaka tomu podporuje ich činnosť a je vhodným doplnkom stravy, napríklad pri infarkte, cievnej mozgovej príhode či ateroskleróze.

Dlhodobá revitalizácia

Korolen využíva poznatky mnohých vied, ako je psychotronika, fytoterapia či kryštaloterapia. Ovplyvňuje rôzne dráhy v organizme, predovšetkým dráhu srdca, osrdcovníka, troch ohrievačov a spojnicu dráhy tenkého čreva. Harmonizuje metabolické pochody vo vašom tele a má účinok taktiež na psychiku. Podporuje celkové upokojenie a revitalizáciu organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hypericum Perforatum Extract, Tabebuia Impetiginosa, Sanguisorba Officinalis Extract, Aesculus Hipocastanum Extract, Medicago Sativa Extract, Viola Tricolor Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Echinops Sphaerocephalus Extract, Menyanthes Trifoliata Extract, Lavandula Officinalis Extract, Quercus Robur Extract, Allium Sativum Extract, Carum Carvi Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Extract, Anethum Graveolens Extract, Zingiber Officinale Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz