Natura Siberica

Ruská společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sibiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
Sleva 20 %
509 Kč   407 Kč
Sada pro dokonalé očištění všech typů pleti obsahuje odličující severské máslo (120 ml) a micelární vodu (200 ml). Díky aktivnímu uhlí vyčistí póry a pokožku detoxikuje.
Sleva 20 %
289 Kč   231 Kč
Exkluzivní sada s peelingovým sprchovým gelem (200 ml)  a tělovým krémem (200 ml) dodá vaší pokožce pružnost a dlouhotrvající jemnost. 
Sleva 20 %
299 Kč   239 Kč
univerzální péče o všechny typy pleti obsahuje organický hydrolát z kurilského čaje. V sadě naleznete rozjasňující pleťovou masku (75 ml)  a korekční BB krém (30 ml).