/    /    /    /  

Energy Annona Forte 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Játra a žlučník, Cukrovka, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
559
ks
Bez DPH 486 Kč

Energy Annona Forte 30 ml

Annona Forte Energy je doplněk stravy ve formě kapek, jež obsahují bylinný extrakt z jihoamerické rostliny annona muricata. Tato tradiční rostlina amazonských domorodců má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Má výrazné antivirové, antimikrobiální a antiparazitické účinky.

Bylinný extrakt z annony má pozitivní vliv na cévní a krevní systém. Pomáhá rozšiřovat cévy, a zlepšovat tak jejich průchodnost. Působí příznivě při cukrovce, přispívá ke snižování krevního tlaku i hladiny cholesterolu. Tím, že má annona kladné účinky na nervový systém a působí sedativně, je její užití vhodné i v boji se stresem či depresemi.

Annona se osvědčila také při horečkách, chřipce či nachlazení. Napomáhá snižovat teplotu a množení virů a celkově posilovat oslabený imunitní systém při nemoci, ale i preventivně, když pociťujete únavu. Extrakt lze užívat také jako podpůrnou terapii při různých onkologických onemocněních.

Dávkování: Užívejte 2-7 kapek 1-3krát denně.

Upozornění: Během užívání je nutný dostatečný příjem tekutin. Po třech týdnech následuje týdenní pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Koncentrovaný bylinný extrakt 86 % (Annona muricata), celulóza – zahušťovadlo, Voda, xanthan – zahušťovadlo, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz