/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Suma extra

Značka:
Množství: 100 kapslí
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 339 Kč

Nástroje Zdraví Suma extra

Rostlinné kapsle Suma extra Nástroje Zdraví obsahuje množství vitaminů a minerálů, které aktivně podporují činnost celého organismu. Pravidelné užívání stimuluje jeho činnost, tonizuje jej a dodává tělu vitalitu. Díky těmto povzbuzujícím účinkům se sumě mnohdy přezdívá brazilský ženšen.

Sušený kořen z keře suma je bohatý na vysoký podíl minerálů, jako je železo, zinek, křemík, ale také vitaminů z řady B a také vitaminy A, E a K. Kombinace těchto látek dodává celému organismu potřebnou výživu, posiluje jej vůči stresu i náročným zátěžovým situacím. Pravidelná konzumace kapslí podporuje vitalitu těla a dodává novou energii. Kromě vitaminů a minerálů je kořen sumy bohatý i na aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a rostlinné steroidy. Tyto látky komplexně posilují organismus i jeho obranyschopnost, činí jej odolnějším vůči psychické a fyzické zátěži i nemocem.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně, zapijte dostatečným množstvím čisté vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Nástroje Zdraví Suma extra

Rastlinné kapsuly Suma extra Nástroje Zdravia obsahujú množstvo vitamínov a minerálov, ktoré aktívne podporujú činnosť celého organizmu. Pravidelné užívanie stimuluje jeho činnosť, tonizuje a dodáva telu vitalitu. Vďaka týmto povzbudzujúcim účinkom sa Suma častokrát prezýva brazílsky ženšen.

Sušený koreň z kra Suma je bohatý na vysoký podiel minerálov, ako je železo, zinok, kremík, no tiež vitamíny radu B a takisto vitamíny A, E a K. Kombinácia týchto látok dodáva celému organizmu potrebnú výživu, posilňuje ho voči stresu aj náročným záťažovým situáciám. Pravidelná konzumácia kapsúl podporuje vitalitu tela a dodáva novú energiu. Okrem vitamínov a minerálov je koreň Sumy bohatý aj na aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny a rastlinné steroidy. Tieto látky komplexne posilňujú organizmus a jeho obranychopnosť, zodolňujú voči psychickej a fyzickej záťaži aj ochoreniam.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených kořenů Suma, Rostlinné kapsle
i
i

obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz