/    /    /    /  

Diochi T CD4 Imuserol, kapsle 80 ks

Značka:
Množství: 80 ks
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1624
ks
Bez DPH 1412 Kč

Diochi T CD4 Imuserol, kapsle 80 ks

Bioinformační přípravek T CD4 Imuserol Diochi je přírodním produktem, jež napomáhá harmonizovat metabolické a fyziologické pochody v těle pomocí přírodních výtažků a ingrediencí. Působí především na dráhy trávicího systému, a to zvláště slinivku, žaludek a slezinu. Příznivě ovlivňuje průběh těchto onemocnění a napomáhá podporovat zdraví při širokém spektru obtíží této oblasti.

Kozí kolostrum neboli prvotní mléko se vyznačuje vysokým obsahem zdraví prospěšných látek, které se zde nacházejí v maximální koncentraci a přístupné formě. Rozmanité množství vitamínů a minerálních látek působí příznivě na metabolismus organismu a pomáhá upevnit imunitní systém, čímž zvyšují přirozenou obranyschopnost a ochranu proti řadě onemocnění.

Díky obsahu ovesného beta glukanu T CD4 Imuserol napomáhá udržovat nízkou hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, a tím je dobrým doplňkem v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a aterosklerózy. Příznivě ovlivňuje také trávení a stavy spojené s jeho poškozenou funkcí, jako jsou žaludeční nevolnosti, nechutenství, zácpy či průjmy. Podporuje produkci trávicích enzymů ve slinivce a díky blahodárnému vlivu přírodních extraktů přináší organismu celkovou rovnováhu a regeneraci. 

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 1-3x denně, děti od 6 let 1 kapsli 1x denně.

Upozornění: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Diochi T CD4 Imuserol, kapsle 80 ks

Bioinformačný prípravok T CD4 Imuserol Diochi je prírodným produktom, ktorý napomáha harmonizovať metabolické a fyziologické pochody v tele pomocou prírodných výťažkov a ingrediencií. Pôsobí predovšetkým na dráhy tráviaceho systému a to obzvlášť na pankreas, žalúdok a slezinu. Priaznivo ovplyvňuje priebeh týchto ochorení a napomáha podporovať zdravie pri širokom spektre ťažkostí v tejto oblasti.

Kozie kolostrum alebo prvotné mlieko sa vyznačuje vysokým obsahom zdraviu prospešných látok, ktoré sa tu nachádzajú v maximálnej koncentrácií a prístupnej forme. Rozmanité množstvo vitamínov a minerálnych látok pôsobí priaznivo na metabolizmus organizmu a pomáha upevniť imunitný systém, čím zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť a ochranu proti radu ochorení.

Vďaka obsahu ovseného beta glukánu T CD4 Imuserol napomáha udržiavať nízku hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, a tým je dobrým doplnkom pri prevencií kardiovaskulárneho ochorenia a aterosklerózy. Priaznivo ovplyvňuje takisto trávenie a stavy spojené s jeho poškodenou funkciou, ako sú žalúdočné nevoľnosti, nechutenstvo, zápchy či hnačky. Podporuje produkciu tráviacich enzýmov v pankrease a vďaka blahodarnému vplyvu prírodných extraktov prináša organizmu celkovú rovnováhu a regeneráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kozí kolostrum, Beta glukan ovesný, Koriandrová silice, Sorbitol, Želatina
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz