/    /    /    /  

Energy Vironal 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Trávení, Dýchání, Játra a žlučník
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
461
ks
Bez DPH 401 Kč

Energy Vironal 30 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné či porušené funkci. Je dobrým podpůrným prostředkem při celé řadě onemocnění a obtíží.

Díky harmonicky vyváženému složení z rostlinných a bylinných výtažků napomáhá při potížích spojených s oblastí dýchacího traktu, jako je kašel, bolesti v krku či chronická dušnost provázející například astma, chronickou obstrukční plicní chorobu a další. Má pozitivní vliv na zmírnění dráždivého kašle a uvolnění dýchacích cest nejen u infekčních onemocnění, obzvláště však v období chřipek a nachlazení.

Vironal působí také na trávicí systém a jeho jednotlivé komponenty, lze jej využít jako výborný doplněk stravy při prevenci a minimalizaci projevů dlouhodobých zánětlivých onemocnění, vředové chorobě žaludku a dvanáctníku a dalších obtížích týkajících se trávení. Celkově napomáhá posílit přirozenou obranyschopnost organismu, podpořit funkci lymfatického systému a obnovit plné psychické a fyzické zdraví.

Komplexní regenerace

Vironal je bioinformační přípravek s komplexním vlivem na zdraví celého organismu. Využívá sílu cenných bylinných výtažků v účinných kombinacích, které se navzájem harmonicky doplňují. Vironal obsahuje jen ty nejkvalitnější rostlinné a bylinné extrakty, které pečují o vaše zdraví a mají vlivy na psychické i fyzické aspekty vašeho organismu.

Při dýchacích obtížích

Vironal má vliv na průchodnost dýchacího traktu. Díky tomu je skvělým pomocníkem v oddobí zvýšeného výskytu respiračních a infekčních onemocnění, jako je chřipka či rýma. Vironal ulevuje od rozmanitých příznaků těchto nemocí,  zmírňuje dráždivý kašel, podporuje vykašlávání a minimalizuje bolesti v krku. Zároveň účinně uvolňuje dýchací cesty.

Dle nejmodernějších poznatků

Bioinformační přípravky jsou revolučními produkty, které pečují o váš organismus pomocí pouze přírodních výtažků. Jsou dobrým doplňkem klasické léčby a dokážou celkově posílit tělo. Vycházejí z poznatků krystalterapie, biorezonance a fytoterapie a přinášejí koncentrované složení s vlivem na mnoho orgánových systémů i různých onemocnění.

Zdravé trávení

Vironal ovlivňuje také funkci trávicího systému. Ulevuje od celého spektra obtíží, jako jsou bolesti břicha, pálení žáhy, žaludeční nevolnosti či průjmy a zácpy. Podporuje správnou funkci trávicího traktu a lze jej využít také při příznacích vředového onemocnění. Usnadňuje proces trávení a působí proti zánětlivým onemocněním trávicího systému.

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně.

Energy Vironal 30 ml

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok Energy Vironal je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštaloterapie a biorezonancie. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, sleziny, bočnú vetvu dráhy pečene, a tým aj problémy, ktoré sa vzťahujú k ich nedostatočnej či porušenej funkcii. Je dobrým podporným prostriedkom pri celom rade ochorení a ťažkostí.

Vďaka harmonicky vyváženému zloženiu z rastlinných a bylinných výťažkov napomáha pri ťažkostiach spojených s oblasťou dýchacieho traktu, ako je kašeľ, bolesti hrdla či chronická dušnosť sprevádzajúca napríklad astmu, chronickú obštrukčnú chorobu pľúc a ďalšie. Má pozitívny vplyv na zmiernenie dráždivého kašľa a uvoľnenie dýchacích ciest nielen pri infekčných ochoreniach, obzvlášť však v období chrípok a prechladnutí.

Vironal takisto pôsobí na tráviaci systém a jeho jednotlivé komponenty, možno ho využiť ako výborný doplnok stravy pri prevencii a minimalizácii prejavov dlhodobých zápalových ochorení, vredovej chorobe žalúdka a dvanástnika a ďalších ťažkostí týkajúcich sa trávenia. Celkovo napomáha posilniť prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporiť funkciu lymfatického systému a obnoviť plné psychické a fyzické zdravie.

Komplexná regenerácia

Vironal je bioinformačný prípravok s komplexným vplyvom na zdravie celého organizmu. Využíva silu cenných bylinných výťažkov v účinných kombináciách, ktoré sa navzájom harmonicky dopĺňajú. Vironal obsahuje len tie najkvalitnejšie rastlinné a bylinné extrakty, ktoré sa starajú o vaše zdravie a majú vplyv na psychické aj fyzické aspekty vášho organizmu.

Pri dýchacích ťažkostiach

Vironal má vplyv na priechodnosť dýchacieho traktu. Vďaka tomu je vynikajúcim pomocníkom v období zvýšeného výskytu respiračných a infekčných ochorení, ako je chrípka či nádcha. Vironal uľavuje od rozmanitých príznakov týchto ochorení, zmierňuje dráždivý kašeľ, podporuje vykašliavanie a minimalizuje bolesti hrdla. Zároveň účinne uvoľňuje dýchacie cesty.

Podľa najmodernejších poznatkov

Bioinformačné prípravky sú revolučnými produktmi, ktoré sa starajú o váš organizmus iba pomocou prírodných výťažkov. Sú dobrým doplnkom klasickej liečby a dokážu celkovo posilniť telo. Vychádzajú z poznatkov kryštaloterapie, biorezonancie a fytoterapie a prinášajú koncentrované zloženie s vplyvom na mnoho ogánových systémov aj rôznych ochorení.

Zdravé trávenie

Vironal ovplyvňuje takisto funkciu tráviaceho systému. Uľavuje od celého spektra ťažkostí, ako sú bolesti brucha, pálenie záhy, žalúdočné nevoľnosti či hnačky a zápchy. Podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu a možno ho tiež využiť pri príznakoch vredového ochorenia. Uľahčuje proces trávenia a pôsobí proti zápalových ochoreniam tráviaceho systému.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

opary | 17.7.2014 12:29:26 | Jana Michalíčková

Dobrý den,chci se zeptat u dospělé dcery byl před několika lety zjištěn EB virus,zhruba od té doby neustále se opakující opary v obličeji na které musí užívat dlouhodobě herpesin tablety.Při větší únavě stále se opakující bolesti v krku,které po odpočinku po pár dnech odezní. Byl by pro ní vironal vhodný? Děkuji Jana Michalíčková

Re: opary | 31.1.2015 19:49:39 | Robin

To co popisujete může naznačovat reflux jícnu - opary, bolest v krku ( často se zaměňuje s pálením žáhy ). Přečtěte si o této chorobě a případném užívání léků typu omeprazol po doporučení lékařem.

Plísně | 2.12.2015 14:16:29 | Soňa H.

Dobrý den, bude mít přípravek pozitivní vliv i na přemnožení candidy v organismu? Hledám přírodní cestu, jak se problémů zbavit. Děkuji za odpověď.

* povinné

Související dotazy z poradny

Užívání přípravku Vironalu v těhotenství

Je přípravek Energy Vironal bezpečný pro užívání v těhotenství? Bioinformační kapky Vironal jsou čistě ...

Vlastnosti

INCI: Eupatorium Cannabinum Extract, Armoracia Rusticana Extract, Cnicuc Benedictus Extract, Thymus Serpyllum Extract, Sanguisorba Officinalis Extract, Betonice Officinalis Extract, Cinchona Officinalis Extract, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Tilia Cordata Extract, Tropaoleum Majus Extract, Verbascum Thapsiforme Extract, Citrus Paradisi Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Inula Helenum Extract, Aframomum Melegueta Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz