Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Niauli, Bio 5 ml

Taoasis Niauli, Bio 5 ml

Balzamická vůně má dezinfekční a antiseptické účinky a působí proti zánětům. Tento éterický olej zmírní známky únavy i bolesti kloubů a posílí obranyschopnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Esenciální olej Niaouli Taoasis má svěží balzamickou vůni s kafrovými a jemně sladkými dozvuky. Působí přívětivě na tělo i duši a vašemu domovu či kanceláří dodá čistotu a svěžest. Niaouli je známé pro své dezinfekční a antiseptické účinky, a hodí se tak nejen k provonění interiéru, ale také při rýmě nebo kašli.

Svěží éterický olej s antidepresivními účinky dodá vašemu tělu dávku energie, a to zejména v období stresu a psychického i fyzického vyčerpání. Zbaví vás nepříjemného napětí a navrátí vám schopnost nahlížet na svět optimisticky. Niaouli nejen zlepšuje náladu, ale také mírní známky únavy a je vhodný při nachlazení. Esenciální olej podporuje správnou obranyschopnost organismu a díky svým protizánětlivým účinkům působí příznivě při rýmě či kašli. Osvědčil se také v boji proti bolestem, a to i těm revmatickým.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 6 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?