/    /    /    /  

Energy Regalen 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník, Bolest hlavy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
461
ks
Bez DPH 401 Kč

Energy Regalen 30 ml

Regalen Energy je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance, jež ovlivňuje především dráhu spojenou s obtížemi týkajícími se trávicího systému. Působí na oblast jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.

Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od škodlivých látek, kontrolují hladinu krevního cukru a jsou nezbytná pro metabolismus sacharidů, bílkovin a tuků. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců a nárazníkových bariér, jež hlídají čistotu a zdraví organismu. Regalen působí podpůrnými účinky při onemocněních spojených s přecitlivělostí, jako jsou alergie, ekzémy, lupénka, při nečisté pleti, astmatu a při chronických stavech těchto potíží. Ovlivňuje také poruchy zažívacího systému, včetně obtíží se žlučníkem a žlučovými cestami.

Pozitivní vliv Regalenu se také projevuje při stavech chronické únavy, dlouhodobé zvýšené spavosti a nedostatku energie. Napomáhá výživě chrupavek a vlasových kořínků, čímž pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a kloubů. Díky komplexnímu složení z přírodních extraktů vycházejícímu z nejnovějších mezioborových výzkumů napomáhá celkové obnově organismu a pečuje o zdraví buněk.

Pestrý účinek

Regalen je přípravek, který má komplexní vliv na zdraví vašeho těla i mysli. Jeho účinek je širokospektrální a zahrnuje více systémů lidského organismu. Využívá bioinformační technologii, která reguluje pochody ve vašem těle a pokouší se ustanovit zdravou rovnováhu. Vychází z nejnovějších poznatků krystalterapie, psychotroniky a fytoterapie.

Detoxikace organismu

Energy Regalen působí předeším na dráhu jater, žlučníku a žlučových cest. Játra jsou orgánem, který má mnoho funkcí a především zajišťují správnou očistu organismu. Regalen je tak přípravek, který je vhodný právě pro posílení detoxikace a podporu vylučování škodlivých a odpadních látek z těla. Díky tomu dochází k jeho celkovému pročištění.

Energetická rovnováha

Kvalitní výtažky z bylin a rostlin obsažené v přípravku Regalen posilují organismus a pomáhají mobilizovat jeho energetické zásoby. Díky tomu je Regalen skvělým produktem při chronické únavě, nedostatku energie či zvýšené spavosti. Regalen dodá vašemu organismu sílu a vitalitu, díky čemuž usnadňuje boj s každodenním stresem.

Kvalitní vlasy a zdravé klouby

Regalen má také účinky na trávicí systém jako takový, podporuje vylučování žluči, a tím i usnadňuje celý trávicí proces. Má vliv také při potížích způsobených přecitlivělostí na vnější podněty jako jsou ekzémy, rozličné alergie, lupénka či reaktivní pleť. Regalen naopak přispívá ke zvýšení kvality vlasů díky stimulaci vlasových váčků a podporuje zdraví kloubů.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Energy Regalen 30 ml

Regalen Energy je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštaloterapie a biorezonancie, ktorý ovplyvňuje predovšetkým dráhu spojenú s ťažkosťami týkajúcimi sa tráviaceho systému. Pôsobí na oblasť pečene, žlčníka, žalúdka, osrdcovníka, troch ohrievačov, a tým aj na problémy, ktoré sa vzťahujú k ich nedostatočnej funkcii.

Pečeň je dôležitým orgánom pre detoxikáciu tela. Filtruje krv od škodlivých látok, kontroluje hladinu krvného cukru a je nevyhnutná pre metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov. Spolu so žlčníkom sú dvojicou strážcov a nárazníkových bariér, ktorí strážia čistotu a zdravie organizmu. Regalen pôsobí podpornými účinkami pri ochoreniach spojených s precitlivelosťou, ako sú alergie, ekzémy, lupienka, pri nečistej pleti, astme a chronických stavoch týchto ťažkostí. Ovplyvňuje tiež poruchy zažívacieho systému, vrátane ťažkostí so žlčníkom a žlčovými cestami.

Pozitívny vplyv Regalenu sa takisto prejavuje pri stavoch chronickej únavy, dlhodobej zvýšenej spavosti a nedostatku energie. Napomáha výžive chrupaviek a vlasových korienkov, čím pozitívne ovplyvňuej kvalitu vlasov a kĺbov. Vďaka komplexnému zloženiu z prírodných extraktov vychádzajúcemu z najnovších medziodborových výskumov napomáha celkovej obnove organizmu a stará sa o zdravie buniek.

Pestrý účinok

Regalen je prípravok, ktorý ma komplexný vplyv na zdravie vášho tela aj mysle. Jeho účinok je širokospektrálny a zahŕňa viac systémov ľudského organizmu. Využíva bioinformačnú technológiu, ktorá reguluje pochody vo vašom tele a pokúša sa ustanoviť zdravú rovnováhu. Vychádza z najnovších poznatkov kryštaloterapie, psychotroniky a fytoterapie.

Detoxikácia organizmu

Energy Regalen pôsobí predovšetkým na dráhu pečene, žlčníka a žlčových ciest. Pečeň je orgánom, ktorý má mnoho funkcií a predovšetkým zaisťuje správnu očistu organizmu. Regalen je tak prípravkom, ktorý je vhodný práve na posilnenie detoxikácie a podporu vylučovania škodlivých a odpadových látok z tela. Vďaka tomu dochádza k jeho celkovému prečisteniu.

Energetická rovnováha

Kvalitné výťažky z bylín a rastlín obsiahnuté v prípravku Regalen posilňujú organizmus a pomáhajú mobilizovať jeho energetické zásoby. Vďaka tomu je Regalen vynikajúcim produktom pri chronickej únave, nedostatku energie, či zvýšenej spavosti. Regalen dodá vášmu organizmu silu a vitalitu, vďaka čomu zjednodušuje boj s každodenným stresom.

Kvalitné vlasy a zdravé kĺby

Regalen má takisto účinky na tráviaci systém ako taký, podporuje vylučovanie žlče, a tým zjednodušuje celý tráviaci proces. Má tiež vplyv pri problémoch spôsobených precitlivelosťou na vonkajšie podnety, ako sú ekzémy, rôzne alergie, lupienka, či reaktívna pleť. Regalen naopak prispieva k zvýšeniu kvality vlasov vďaka stimulácii vlasových vačkov a podporuje zdravie kĺbov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Tuha stolice | 13.5.2016 22:36:48 | Veronika

Dobry den, Chtela jsem s zeptat zda bych mohla zkusit kapky pro syna rok a pul stareho. Ano vim ze je psano pro deti od tri let, ale uz si nevim rady. Syn uz skoro dva mesice pri kazde stolici hrozne moc place a ja vyzkousela snad vse a nic nam nezabira. Ma vzdy tuhy bobek. Dekuji

* povinné

Související dotazy z poradny

Kapky Regalen při neklidu a pro detoxikaci

Chtěla bych poradit, zda jsou bioinformační kapky Regalen Energy vhodné i při stavech neklidu, výbušnosti a ...

Vlastnosti

INCI: Potentilla Erecta Root Extract, Taraxacum Officinale Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Veronica Officinalis (Speedwell) Extract, Chelidonium Majus Extract, Pimpinella Saxifraga Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Artemisia Abrotanum Extract, Gentiana Lutea Extract, Marrubium Vulgare Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Galium Verum (Madara) Extract, Saxifraga Granulata Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Silymarin
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz